آموزش کسب و کارهای اینترنتی شرکت پیشرونده روش استفاده از ضبط صوت برای سخنگو کردن طوطی

روش استفاده از ضبط صوت برای سخنگو کردن طوطی ...

روش استفاده از ضبط صوت برای سخنگو کردن طوطی

اگر در مورد پرنده خود سوالی دارید کلیک کنید و سوال بپرسید!

این روش از جالبترین راه ها می باشد. درواقع شما با این روش به سرعت نتیجه می گیرید. در این روش، شما باید کلمات مدنظر خود را روی یک فایل صوتی ضبط کنید. زمانی که اتاق تاریک شد ترجیحا شب ها، این صدا را برایش اجرا کنید. در این روش به دلیل تاریک بودن هوا، طوطی با دقت به صدا گوش می دهد و حواس آن پرت نمی گردد. کافیست شبی چهار پنج بار این صدا را تکرار کنید. من با این روش یک مرغ عشق را سخنگو کردم. حال چه رسد به طوطی!

 

روش استفاده از ضبط صوت برای سخنگو کردن طوطی

 

در این روش بسیاری معتقد هستند که طوطی نمی تواند به خوبی کلمات را یاد بگیرید. اما این طور نیست. در این حالت می تواند با این صداها انس بگیرید. منتقدین این روش می گویند این راه کارساز نیست. در واقع برای همیشه کار ساز نیست. طوطی بعد از مدتی از این روش خسته می شود. ترجیح می دهد که چیزی نشنود. اما به نظر من این روش در کنار تمیرین های روزانه بسیار موثر است.

اگر در مورد پرنده خود سوالی دارید کلیک کنید و سوال بپرسید!
سامان خدادوست

به قلم سامان خدادوست

سامان خدادوست بسیار مرموز است؛ او در تمام گروه های تلگرام حوزه پرورش و آموزش مرغ عشق حضور داشته است. او که از بچگی عاشق مرغ عشق بوده است، با انتشار دانش و تجربه خود و البته اخبار مسابقات اروپا، پردونه را برای پیشرفت در این حوزه یاری می نماید.

مشاهده صفحه ایشان


ثابت کنید که ربات نیستید، بعد دکمه ارسال را بزنید...