با گرده گل زنبور عسل مشکل بی اشتهایی پرندگان خود را حل کنید!!

با گرده گل زنبور عسل مشکل بی اشتهایی پرندگان خود را حل کنید!! ...

با گرده گل زنبور عسل مشکل بی اشتهایی پرندگان خود را حل کنید!!

خواص گرده گل برای پرندگان

به پرندگانی  که دچار بی‌اشتهایی هستند و در خوردن تغذیه با مشکل مواجه هستند امکان می‌دهد اشتهای خود را بازیابند و بهبود یابند.

مقدار مصرف گرده گل برای هر  قناری

قناری برای بار اول ۴ دانه گرده گل  در ظرف انگشتی داده شود و در صورت تمایل  پرنده این تعداد ۱۲تا  عدد در هفته یا دو هفته یک‌ بار توصیه می‌گردد.
در صورتی که پرنده بیمار است ابتدا و اگر بار اولیست که پرنده گرده گل می‌خورد می‌توانید سه عدد گرده گل به او بدهید و پس از هشت ساعت و بررسی پرنده می‌توانید مقدار را تا پانزده عدد به صورت ۲۴ ساعت به ۲۴ ساعت تجدید کنید.

گرده گل به عنوان یک محرک وسیع‌الطیف در بهبود وضعیت عمومی بدن حیوانات توصیه شده است.
 درمان ناتوانی‌های بارورسازی در گونه‌های جنس نر، به خاطر وجود  ویتامین‌های مختلف، به ویژه ویتامین E .
 تنظیم کننده عملکرد و فعالیت روده. گرده‌ گل نوعی ماده غذایی عالی برای روده محسوب می‌شود. در بیشتر مقالات تحقیقاتی از گرده گل به اسم پلیس روده نیز نام‌برده شده است.

خواص گرده گل برای پرندگان

 

رحیم داداشپور

به قلم

آقای رحیم داداشپور علاقه زیادی به پرورش پرندگان زینتی و اصلاح نژاد آن ها مخصوصا مرغ عشق دارد. او با اینکه مشغله های زیادی دارد اما برای خود و مشتریانش سالن تکثیر مرغ عشق ایجاد کرده است. تخصص ایشان بیشتر در مورد مرغ عشق های انگلیسی است. پردونه یک دانشنامه است، بنابراین محتوای این نوشته از سوی پردونه تایید یا رد نمی شود.

مشاهده صفحه ایشاناگر از پردونه راضی بودید، در خبرنامه ی ما ثبت نام کنید تا از سرویس ها و اتفاقات جالب پردونه به سرعت مطلع شوید! ما برای کاربران خود طرح های ویژه ای داریم. پس به جمع ما بپیوندید.ثابت کنید که ربات نیستید، بعد دکمه ارسال را بزنید...