تست شپشک بر روی پرندگان

تست شپشک بر روی پرندگان ...

تست شپشک بر روی پرندگان

تست شپشک
  • روش اول

برای تشخیص شما می توانید شب موقع خواب پرنده، یک پارچه سفید بر روی قفس انداخته و صبح زود پارچه را بردارید و ببینید، اگر شپش وجود داشته باشد به پارچه چسبیده و شما می بینید.

  • روش دوم

قبل از خاموشی دستمال کاغذی سفیدی را لوله کرده و روی دو طرف نی های چوبی قرار می دهید . صبح دستمال رو باز کنید و ببینید آیا شپشک داخلش هست یا نیست؟

  • روش سوم

در نی پلاستیکی یک طرف آن را باز بذارید و صبح بر روی یک دستمال کاغذی یا پارچه سفید بزنید اگر شپش باشد باید دانه های سیاه ریز بر روی پارچه سفید ببینید.

 

 

مهرداد سربیشه

به قلم

آقای مهرداد سربیشه عاشق هنر و طراحی است. او هنر را با نقش و نگار فنچ های زینتی تلفیق داده است. ایشان چندین سال است که در حوزه فنچ های خانگی تحقیق و پژوهش و در پرورش آن ها نیز دستی بر آتش دارد. پردونه محتوای نوشته شده با قلم استاد سربیشه را برای شما منتشر کرده است و بدیهی است مهر تایید یا رد از سوی پردونه بر این محتوا زده نمی شود.

مشاهده صفحه ایشاناگر از پردونه راضی بودید، در خبرنامه ی ما ثبت نام کنید تا از سرویس ها و اتفاقات جالب پردونه به سرعت مطلع شوید! ما برای کاربران خود طرح های ویژه ای داریم. پس به جمع ما بپیوندید.ثابت کنید که ربات نیستید، بعد دکمه ارسال را بزنید...

صفر نظر برای “تست شپشک بر روی پرندگان” پیدا شد ...