حقوق طوطی هارا رعایت کنید!!(قسمت دوم)

حقوق طوطی هارا رعایت کنید!!(قسمت دوم) ...

حقوق طوطی هارا رعایت کنید!!(قسمت دوم)

حقوق طوطی هارا رعایت کنید!!

  •  من به دامپزشک مخصوص خودم نیاز دارم:

تو اطلاعی از ساختمان بدن من نداری و نمی تونی مشکلات جسمیم رو سریع تشخیص بدی. اگر من دکترم رو نداشته باشم زمانی که مریض می شم خیلی دیر علتش رو می فهمی و دیگه کاری از دستت بر نمی یاد تا حالم رو خوب کنی اینو به یاد داشته باش من می تونم بیماری هامو برای مدت طولانی پنهان کنم گفتم که من موجود جنگلی هستم این کار رو می کنم تا دشمنم پی به ضعیف و ناتوان شدنم نبره پس وقتی علامت های مریضی رو در من می بینی بدون خیلی داره دیر می شه. پس حتما دامپزشک مخصوص پرندگان برای من پیدا کن اگه فکر می کنی نمی تونی اینکار رو کنی پس هیچ وقت من رو به خونت نبر.

  • خواهش می کنم منو تنبیه نکن:

همانطور که تو همیشه منو نمی فهمی و معنی کارام رو نمی دونی من هم بعضی وقتها تو رو نمی فهمم و خونه تو اصلا شبیه جنگل نیست من نمی دونم چرا نباید بلند جیغ بزنم پس تا یاد بگیرم صبر داشته باش و سرم داد نزن و تنبیهم نکن. من گوشهای بسیار تیزی دارم همچنین بسیار حساسم اگه یکبار سرم داد بزنی یا بهم صدمه بزنی دیگه هیچ وقت بهت اعتماد نمی کنم. دست های بزرگت بعضی وقتها خیلی منو می ترسونه. من هیچ وقت در جنگل چیزی رو با تنبیه یاد نگرفتم اگه می خوای یاد بگیرم باید با شیوه من باشی یعنی با عشق و حوصله.

  • با زبان من آشنا شو:

می دونم وقتی جیغ می زنم پرهامو می کنم ظرف آب و غذام رو می ریزم ناراحت می شی ولی من نمی خوام ناراحت و اذیتت کنم. من دارم سعی می کنم چیزی رو به تو بگم. می خوام بگم ناراحتم , صدمه دیدم یا احساس تنهایی می کنم سعی کن با زبان من آشنا بشی.

  •  من رو با طوطی دیگه مقایسه نکن:

من شخصیت و خصوصیات اخلاقی منحصر به خودم رو دارم هیچ وقت در جنگل ۲تا از ما رو پیدا نمی کنی که کاملا شبیه هم باشیم. خواهش می کنم از من ناامید نشو اگه نمی تونم مانند طوطی دوستت حرف بزنم. ولی اگه منو دوست داشته باشی و ازم زده و خسته نشی من تو رو دوست خودم می دونم و کارهایی برات انجام می دم که خیلی جالب تر از حرف زدن هست و نشونت می دم که من هم استعدادهای خاص خودم رو دارم.بهم این شانس رو بده تا خودم رو نشون بدم تصور نکن من دکور یا مجسمه خونت هستم.

رحیم داداشپور

به قلم

آقای رحیم داداشپور علاقه زیادی به پرورش پرندگان زینتی و اصلاح نژاد آن ها مخصوصا مرغ عشق دارد. او با اینکه مشغله های زیادی دارد اما برای خود و مشتریانش سالن تکثیر مرغ عشق ایجاد کرده است. تخصص ایشان بیشتر در مورد مرغ عشق های انگلیسی است. پردونه یک دانشنامه است، بنابراین محتوای این نوشته از سوی پردونه تایید یا رد نمی شود.

مشاهده صفحه ایشاناگر از پردونه راضی بودید، در خبرنامه ی ما ثبت نام کنید تا از سرویس ها و اتفاقات جالب پردونه به سرعت مطلع شوید! ما برای کاربران خود طرح های ویژه ای داریم. پس به جمع ما بپیوندید.ثابت کنید که ربات نیستید، بعد دکمه ارسال را بزنید...

صفر نظر برای “حقوق طوطی هارا رعایت کنید!!(قسمت دوم)” پیدا شد ...