آموزش کسب و کارهای اینترنتی شرکت پیشرونده خرید مرغ عشق

خرید مرغ عشق ...

خرید مرغ عشق

اگر در مورد پرنده خود سوالی دارید کلیک کنید و سوال بپرسید!

خرید مرغ عشق

 

شاید به جرات بتوان گفت خرید یک پرنده آن هم بوسیله یک شخص مبتدی از نگهداری آن مهمتر و خطیرتر است چراکه در صورت عدم دقت احتمال خرید یک پرنده بیمار وجود دارد که این کار علاوه بر دلسرد کردن فرد ، دیگر پرندگان او و همچنین گاه خودش را در معرض ابتلا به امراض خطرناک قرار خواهد داد.

برای اینکه خرید مناسبی داشته باشیم یا باید به همراه یک شخص ماهر و متخصص اقدام به این کار کنیم و یا از منابع معتبر و تجربیات دیگران (به علاوه کمی آزمون و خطا) استفاده نماییم ؛ به طور قطع و یقین به همراه بردن یک شخص متبهر شانس خریدن یک پرنده ایده آل را بسیار بالا می برد اما همیشه این کار ممکن نیست پس باید فوت و فن این کار را آموخت تا در صورت لزوم بتوان از آن استفاده کرد.

مرغ عشق|پرورش مرغ عشق| پردونه|فروشگاه اینترنتی مرغ عشق|فروش مرغ عشق

اگر در مورد پرنده خود سوالی دارید کلیک کنید و سوال بپرسید!
سامان خدادوست

به قلم سامان خدادوست

سامان خدادوست بسیار مرموز است؛ او در تمام گروه های تلگرام حوزه پرورش و آموزش مرغ عشق حضور داشته است. او که از بچگی عاشق مرغ عشق بوده است، با انتشار دانش و تجربه خود و البته اخبار مسابقات اروپا، پردونه را برای پیشرفت در این حوزه یاری می نماید.

مشاهده صفحه ایشان


ثابت کنید که ربات نیستید، بعد دکمه ارسال را بزنید...

یک نظر برای “خرید مرغ عشق” پیدا شد ...

  1. دلداده گفت:

    سلام وقت بخیر چیز خاصی این سایت ندارد که مثمر ثمر باشد یا اینکه تجربه ایی عنوان شده باشد که فنی باشد راجب مرغ عشق ولی از زحمات شما جهت برقراری ارتباطات هم قدردانی میکنم
    من خودم پرورش مرغ عشق داشتم حدود ۳۰۰۰ جفت اطراف شیراز که به علت اینکه مکانم استیجاری بود و مالکین هم سواستفادگر لذا بیشتر از ۳ سال دوام نیاوردم و تعطیل کردم اما الان مالک هستم ومجددا میخواهم راه اندازی کنم پرورش مرغ عشق را.
    شما میتوانید جهت خرید ۱۰۰ الی ۵۰ جفت مرغ عشق هلندی سفید چشم قرمز و غیره قرمز یاری نمایید برای پیدا کردن مرغ عشق سفید هلندی . ممنون ازوقتتو وتوجهتان