آموزش کسب و کارهای اینترنتی شرکت پیشرونده دادن هندوانه به مرغ عشق و فواید و ضرر های آن

دادن هندوانه به مرغ عشق و فواید و ضرر های آن ...

دادن هندوانه به مرغ عشق و فواید و ضرر های آن

اگر در مورد پرنده خود سوالی دارید کلیک کنید و سوال بپرسید!

موضوع :

دادن هندوانه به مرغ عشق و فواید و ضرر های آن موضوع این پست است.

بسیاری از دوستان در مورد تغذیه مرغ عشق و دیگر پرنده های خود سوالاتی در ذهن دارند. یکی از این سوالات که معمولا بدون پاسخ می ماند دادن هندوانه یا هندونه به مرغ عشق است. باید گفت که مرغ عشق به ده ها غذا و خوراکی برای سلامتی و تندرستی نیاز دارد. یکی از این غذاها که نیاز به بررسی دارد هندوانه است. دادن هندوانه به مرغ عشق نه تنها مشکلی ایجاد نمی کند بلکه مفید نیز هست. در کتاب اصول تغذیه به بخش های مختلفی از تغذیه اشاره شده است. در یکی از بخش های این کتاب خانواده melon  مطرح شده است. ملون ها به انواع مختلفی تقسیم می شوند. یکی از این خوراکی ها هندونه یا watermelons است. در تمام دنیا تولیدکنندگان مختلفی هندوانه را به مرغ عشق تقدیم می کنند. شما نیز این کار را انجام دهید. اما نکته ای را باید به خاطر بسپارید و آن این است که نباید در دادن هندوانه افراط کنید. هندوانه را آب زیاد تشکیل می دهد علاوه بر آب مواد قندی نیز دارد. این دو مورد می تواند برای مرغ عشق شما خطرناک باشد. بنابراین اعتدال را پیشه کنید. در فصل هندوانه هر هفته به مقدار کم به مرغ عشق ها بدهید.

 

هندونه را چگونه به مرغ عشق تقدیم کنیم؟

هندونه را می توانید به دو صورت به مرغ عشق بدهید. می توانید آن ها را قاچ کرده و بدون پوست بدهید. اما می توانید با پوست نیز در اختیار آن ها قرار بدهید. به طور کلی روش های دادن هندونه را به شما می سپاریم زیرا  اصل مطلب دادن یا ندادن هندونه بود و نه چیز دیگری. تنها چیزی که باید به آن توجه کنید اعتدال است. زیرا اگر اعتدال را رعایت نکنید می تواند به کبد مرغ عشق نیز آسیب وارد کند. دلیلش این است که مرغ عشق به جای مصرف آب به آب جذب شده که حاوی مواد قندی است اکتفا می کند و همه این ها ناخواسته رخ می دهند.

دادن هندوانه به مرغ عشق و فواید و ضرر های آن

 

 

اگر در مورد پرنده خود سوالی دارید کلیک کنید و سوال بپرسید!
سامان خدادوست

به قلم سامان خدادوست

سامان خدادوست بسیار مرموز است؛ او در تمام گروه های تلگرام حوزه پرورش و آموزش مرغ عشق حضور داشته است. او که از بچگی عاشق مرغ عشق بوده است، با انتشار دانش و تجربه خود و البته اخبار مسابقات اروپا، پردونه را برای پیشرفت در این حوزه یاری می نماید.

مشاهده صفحه ایشان


ثابت کنید که ربات نیستید، بعد دکمه ارسال را بزنید...

  1. حمید گفت:

    سلام عالی بود

  2. parniya گفت:

    من ترجیح میدم هندونه ندم یه وقت درست ندم مریض شه بیچاره