آموزش کسب و کارهای اینترنتی شرکت پیشرونده سلام می خواستم بدونم که لانه ی مرغ عشق را در کجای قفس باید نصب کرد که هم مرغ عشق خوشش بیاید وهم آسیبی به تخم ها وجوجه ها نرسد.

سلام می خواستم بدونم که لانه ی مرغ عشق را در کجای قفس باید نصب کرد که هم مرغ عشق خوشش بیاید وهم آسیبی به تخم ها وجوجه ها نرسد. ...

سلام می خواستم بدونم که لانه ی مرغ عشق را در کجای قفس باید نصب کرد که هم مرغ عشق خوشش بیاید وهم آسیبی به تخم ها وجوجه ها نرسد.

اگر در مورد پرنده خود سوالی دارید کلیک کنید و سوال بپرسید!

مجید شیرازی

سلام

 می خواستم بدونم که لانه ی مرغ عشق را در کجای قفس باید نصب کرد که هم مرغ عشق خوشش بیاید وهم آسیبی به تخم ها وجوجه ها نرسد.

 

سعید_ر :

سلام علیکم

بهترین مکان برای نصب لانه ، قسمت میانی قفسه ؛ اصولا قفسهایی معمولی با اندازه متوسط که در بازار رواج داره دارای ۲ یا ۳ میله افقی هستن که در هر دو نوع قفس میله دوم در وسط قرار می گیره ( فی الواقع نوع سه تایی یک میله اضافی برای استحکام بیشتر در بالا و نزدیک سقف داره) . اصولا لانه تخم را روی میله دوم نصب می کنن.طوری که نر بتواند روی لانه بنشیند.

 

مکان نصب لانه مرغ عشق

مکان نصب لانه مرغ عشق

پاینده باشید

اگر در مورد پرنده خود سوالی دارید کلیک کنید و سوال بپرسید!
سامان خدادوست

به قلم سامان خدادوست

سامان خدادوست بسیار مرموز است؛ او در تمام گروه های تلگرام حوزه پرورش و آموزش مرغ عشق حضور داشته است. او که از بچگی عاشق مرغ عشق بوده است، با انتشار دانش و تجربه خود و البته اخبار مسابقات اروپا، پردونه را برای پیشرفت در این حوزه یاری می نماید.

مشاهده صفحه ایشان
 • در دسته های :
 • متفرفه


 • ثابت کنید که ربات نیستید، بعد دکمه ارسال را بزنید...

  1. محمدرضا گفت:

   اگه لانه رو وسط بزاریم جوجه ها زمین نمیخورن.؟

  2. Hosein گفت:

   سلام باتشکر از سایت خوبتون