معرفی داروی نکتون( S NEKTON-S)

معرفی داروی نکتون( S NEKTON-S) ...

معرفی داروی نکتون( S NEKTON-S)

نکتون (SNEKTON-S)
این ماده شامل ۱۳ نوع ویتامین ، ۱۸ نوع اسید آمینه و ۶ نوع مواد معدنی و تقویتی جهت رشد می باشد . ارزش این ماده در مبارزه با پرریزی ، جابجایی قفس ، بیماری ها و افزایش مقاومت در برابر آن ها به اثبات رسیده است. این ماده در ساختار اسکلت بدن پرنده نقش به سزایی دارد و تامین آن در دوران رشد برای پرنده بسیار مهم است. این ماده در پیشگیری از کمبود ویتامین و بالا بردن ارزش غذایی هر غذا مورد استفاده قرار می گیرد. از این دارو هم می توان در آب استفاده نمود و هم در غذای نرم قناری استفاده کرد.
مقدار مصرف:
۱ پیمانه مخصوص نکتون S + 4/1 لیتر آب
لازم به ذکر است در طول دوران جوجه کشی و پرریزی می توان از این دارو استفاده کرد.

معرفی داروی نکتون( S NEKTON-S)

ترکیبات:
A-D3-E-B1-B2-B4-B12-C-K3 – استات توکوفرول – ریبوفلاوین – سولفات – منیزیم
رحیم داداشپور

به قلم

آقای رحیم داداشپور علاقه زیادی به پرورش پرندگان زینتی و اصلاح نژاد آن ها مخصوصا مرغ عشق دارد. او با اینکه مشغله های زیادی دارد اما برای خود و مشتریانش سالن تکثیر مرغ عشق ایجاد کرده است. تخصص ایشان بیشتر در مورد مرغ عشق های انگلیسی است. پردونه یک دانشنامه است، بنابراین محتوای این نوشته از سوی پردونه تایید یا رد نمی شود.

مشاهده صفحه ایشاناگر از پردونه راضی بودید، در خبرنامه ی ما ثبت نام کنید تا از سرویس ها و اتفاقات جالب پردونه به سرعت مطلع شوید! ما برای کاربران خود طرح های ویژه ای داریم. پس به جمع ما بپیوندید.ثابت کنید که ربات نیستید، بعد دکمه ارسال را بزنید...

صفر نظر برای “معرفی داروی نکتون( S NEKTON-S)” پیدا شد ...