لامپ مادون قرمز و اثرات آن بر روی طوطی

لامپ مادون قرمز و اثرات آن بر روی طوطی ...

لامپ مادون قرمز و اثرات آن بر روی طوطی

لامپ اشعه مادون قرمز یک لامپ معمولا قرمز رنگه که اشعه مادون قرمز تولید می کنه و معمولا در کارهای فیزیوتراپی انسان به کار میره .. قدرت اشعه مادون قرمز در اینه که جریان خون رو بهتر می کنه در نتیجه سرعت رسیدن ویتامین و مواد غذایی به سلولها بیشتر میشه و مواد زائد و سموم بدن هم زودتر دفع میشه .

در اکثر بیماریهای مرغ عشق و پرندگان دیگر ، غیر از فلج ، باید از این لامپ ۳-۲ بار در روز و از فاصله ۳۰ سانتی به مدت ۳۰-۲۰دقیقه در هر نوبت استفاده شود.

جاهایی که کالاهای پزشکی رو می فروشن دارن
از فروشگاههای کالای پزشکی ، یک لامپ اشعه مادون قرمز تهیه کنید ( با ولتاژ کم ) . این لامپو به یک چراغ مطالعه ببندید و همیشه یه جای مطمئن تو خونه داشته باشید. در ۹۰ درصد بیماریهای پرندگان تزئیینی این لامپ معجزه می کنه .

چطور ؟ طوطی مریض رو روزی ۳-۴ مرتبه در فاصله ۳۰ سانتی متری لامپ قرار بدین ، به مدت ۲۰ دقیقه تا نیم ساعت . بعد لامپ رو خاموش کنید ولی جای طوطی رو همچنان گرم نگاه دارید . بهتره پس از خاموش کردن لامپ یک پارچه نه چندان ضخیم رو قفسش بیاندازید ( هواکش رو فراموش نکنید.) این اشعه گردش خون پرنده رو تقویت می کنه و در نتیجه هم مواد زائد بهتر دفع میشه و هم داروهایی که بهش دادین بهتر جذب میشه.

رحیم داداشپور

به قلم

آقای رحیم داداشپور علاقه زیادی به پرورش پرندگان زینتی و اصلاح نژاد آن ها مخصوصا مرغ عشق دارد. او با اینکه مشغله های زیادی دارد اما برای خود و مشتریانش سالن تکثیر مرغ عشق ایجاد کرده است. تخصص ایشان بیشتر در مورد مرغ عشق های انگلیسی است. پردونه یک دانشنامه است، بنابراین محتوای این نوشته از سوی پردونه تایید یا رد نمی شود.

مشاهده صفحه ایشاناگر از پردونه راضی بودید، در خبرنامه ی ما ثبت نام کنید تا از سرویس ها و اتفاقات جالب پردونه به سرعت مطلع شوید! ما برای کاربران خود طرح های ویژه ای داریم. پس به جمع ما بپیوندید.ثابت کنید که ربات نیستید، بعد دکمه ارسال را بزنید...

صفر نظر برای “لامپ مادون قرمز و اثرات آن بر روی طوطی” پیدا شد ...