چند نوع ویتامین بر اساس خاصیت حلالی آن وجود دارد؟

چند نوع ویتامین بر اساس خاصیت حلالی آن وجود دارد؟ ...

چند نوع ویتامین بر اساس خاصیت حلالی آن وجود دارد؟

ویتامین و انواع آن:

دوستان ۲ نوع ویتامین داریم:

  • ویتامین های محلول در چربی که در آب حل نمی شوند.
  • ویتامین های محلول در آب

ویتامینهای محلول در چربی که در آب حل نمی شوند عبارتند از :

ویتامین E ,D ,A ,K که در صورت ازدیاد مصرف از طریقه ادرار دفع نمی شوند و در صورت اشباح در کبد ذخیره و موجبات کبد چرب را فراهم میسازند و باعث انواع عیوب کبد خواهند شد.

ویتامینهای محلول در آب که شامل:

 ویتامین B ,C که در صورت ازدیاد مصرف از طریقه ادرار دفع می شوند.

وقتی شما از ad3e استفاده می کنید یعنی از ویتامین های محلول در چربی استفاده می کنید پس می بایستی از استفاده همزمان داروهای نطفه ساز دیگر مثله فرتی ویت، یا s,e…خودداری کنید. چون باعث تداخل و ازدیاد ویتامین های فوق میشوید و همزمان در برنامه غذایی تخم مرغ هم ویتامین های فوق را داراست و چون پرنده نمی تواند این ازدیاد ویتامین ها رو دفع کند به اجبار لک تو لک می شود و شما یک دفعه در دورانه جوجه کشی شاهد پرریزی خواهید بود و دلیل لک بی موقع همین مورد است و دلایل اصلی مشکلات گوارشی، روده و کبد نیز ناشی از همین موارد می باشد به  همین منظور است که متذکر می شویم در این دوره فقط از یک نوع نطفه ساز استفاده کنید و همزمان هر هفته از کبد شور در برنامه هفتگی غافل نشوید.

رحیم داداشپور

به قلم

آقای رحیم داداشپور علاقه زیادی به پرورش پرندگان زینتی و اصلاح نژاد آن ها مخصوصا مرغ عشق دارد. او با اینکه مشغله های زیادی دارد اما برای خود و مشتریانش سالن تکثیر مرغ عشق ایجاد کرده است. تخصص ایشان بیشتر در مورد مرغ عشق های انگلیسی است. پردونه یک دانشنامه است، بنابراین محتوای این نوشته از سوی پردونه تایید یا رد نمی شود.

مشاهده صفحه ایشاناگر از پردونه راضی بودید، در خبرنامه ی ما ثبت نام کنید تا از سرویس ها و اتفاقات جالب پردونه به سرعت مطلع شوید! ما برای کاربران خود طرح های ویژه ای داریم. پس به جمع ما بپیوندید.ثابت کنید که ربات نیستید، بعد دکمه ارسال را بزنید...