چگونه طوطی ما با ما صحبت می کند ؟!

چگونه طوطی ما با ما صحبت می کند ؟! ...

چگونه طوطی ما با ما صحبت می کند ؟!

طوطی ما چگونه با ما صحبت می کند ؟!

وقتی طوطی شما داره با شما حرف می زند ولی شما متوجه آن نمی شوید و کار هایی انجام می دهد ولی شما نمی دانید که چه چیزی یا چه در خواستی از شما دارد.

وقتی طوطی سرش را پایین نگه می دارد از شما می خواهد که سرش را نوازش کنید.

وقتی که نوکش را به هم می ساید دارد مسواک میزند و خود را آماده خواب می کند.

بال بال زدن گوشه و کنار و کنج قفس یا بیرون قفس برای جلب توجه شما هست و در حال تمرین ورزش هست تا اضافه وزن نیارد.

بلند کردن کاکل وقتی که کاکل را به صورت عکس زیر بلند کردند از بازی کردن لذت بردند و از وجود شما در کنارشان خوشحال هستند ولی اگر کاکل را تیز مانند بلند کرده باشد می ترسد.

جیغ کشیدن وقتی شما به طوطیتان توجه ای نمیکنید طوطی جیغ می کشد تا توجه شما به او جلب شود .

خم شدن و ناله ای آرام یعنی میخواهد شما را گول بزند و بگوید من مریض هستم و به من توجه کن یا واقعا احساس درد می کند که شما باید خیلی باهوش باشید تا بتوانید درک کنید و این معمولا تو طوطی های رام بیشتر دیده شده.

لرزش بال ها و سوت مداوم بال ها می لرزد و به سمت عقب کشیده شده و سوتی آرام می زند وبال می زند ولی ارام و گاهی به شما نگاه می کند داره به شما می گوید دلت بسوزه من بال دارم و می تونم پرواز کنم اما تو نمیتونی.

افتادن پر ها یعنی طوطی ناراحت و غمگین هست و اگر دم بالا باشد طوطی به شدت افسرده است و در آن زمان سر طوطی را گرم کنید و او را تنها نگذارید.

زمانی که طوطی شما از پا به سقف قفس آویزان شده است یعنی خیلی خوشحال است و میخواهد به شما بگویید من خیلی خیلی دوستت دارم.

 

طوطی

رحیم داداشپور

به قلم

آقای رحیم داداشپور علاقه زیادی به پرورش پرندگان زینتی و اصلاح نژاد آن ها مخصوصا مرغ عشق دارد. او با اینکه مشغله های زیادی دارد اما برای خود و مشتریانش سالن تکثیر مرغ عشق ایجاد کرده است. تخصص ایشان بیشتر در مورد مرغ عشق های انگلیسی است. پردونه یک دانشنامه است، بنابراین محتوای این نوشته از سوی پردونه تایید یا رد نمی شود.

مشاهده صفحه ایشاناگر از پردونه راضی بودید، در خبرنامه ی ما ثبت نام کنید تا از سرویس ها و اتفاقات جالب پردونه به سرعت مطلع شوید! ما برای کاربران خود طرح های ویژه ای داریم. پس به جمع ما بپیوندید.ثابت کنید که ربات نیستید، بعد دکمه ارسال را بزنید...

صفر نظر برای “چگونه طوطی ما با ما صحبت می کند ؟!” پیدا شد ...