Loading
23 ساعت قبل خدادوست 13151 امتیاز
نظر شما برای آپدیت جدید سرویس انجمن

سلام خدمت شما دوستان عزیز.

در حال کدنویسی نسخه جدید سرویس + اپلیکیشن آن هستیم.

 

اگر پیشنهادی برای اضافه کردن امکان جدید در سرویس دارید بفرمایید.

4 روز پیش علی رضا بختیارزاده 881 امتیاز

سلام خدمت شما لطفا اگه ميشه كاري بكنيد كه هركس درخواست اورژانسي مهمي داره ولي هنوز امتياشرو نداره بتونه بصورت قرضي از اين قابليت استفاده كنه ممنون

لایک 2

برای لایک کردن لاگین شوید.

4 روز پیش مهدی برزگر 21 امتیاز

ممنون از زحمات شما 

امکان آپلود چندین عکس ( ۲ تا ۳ عکس) اضافه بشه.

لایک 2

برای لایک کردن لاگین شوید.

4 روز پیش مجتبی 60 امتیاز

در پنل کاربردی امکان مشاهده سوال هایی که مطرح کردیم وجود داشته باشه..در حالت بهترش اینکه اگه به سوالمون جواب دادن برامون اعلانی چیزی ارسال بشه

لایک 2

برای لایک کردن لاگین شوید.

4 روز پیش مهدی قادری 11413 امتیاز

سلام انتخاب یه ناظر جهت جلوگیری از بی نظمی برخی کاربرا

لایک 2

برای لایک کردن لاگین شوید.

3 روز پیش رضا جلالی 28391 امتیاز

با سلام خدمت شما جناب خدادوست و سایر همکاران شما و ضمن تشکر از شما عزیزان بخاطرراه اندازی  انجمن  امیدوارم همیشه موفق باشید. مواردی که به نظر اینجانب امد رو به شرح زیر تقدیمتون میکنم و در ادامه اگر موارد دیگه ای هم به نظرم رسید با ویرایش مجدد به این مطالب اضافه خواهم کرد.

1)توانایی اپلود حداقل 3 عکس در یک جواب تا دیگه نیازی به دادن هر پیام برای 1 عکس نباشه.

2)قسمتی در انجمن جدید ایجاد بشه که دستورالعمل کم کردن حجم تصاویر باشه یا نرم افزارش وجود داشته باشه تا کاربران حجم عکس رو کم کنن تا قابلیت استفاده در انجمن رو داشته باشه.

3)وجود دکمه گزارش خلاف که بصورت خودکار پیامک برای ناظرین ارسال کنه ضمن اینکه قانونی هم برای گزارش خلاف غیر واقعی وجود داشته باشه.

4)ایجادمنبعی تحت عنوان سوالات تکراری یا سوالات پرتکرار که در اونها جواب ها قید شده باشه تا کاربران پس از مراجعه به اونجا و عدم وجود پاسخ در انجمن مطرح نمایند مثل این سوال میزان ارزن به کتان در غذای مرغ عشق چند به چند هست؟(با مراجعه به سایت ایسام میتونید موارد مشابه رو ببینید)

5)ایجاد یوزرهای رنگارنگ برای شادابی بیشتر تصاویر. بعنوان مثال چند رنگ اولیه انتخابی و در ادامه بر اساس امتیازهای مکتسبه رنگ اسامی تغییر کند.

سوال 6 بیشتر مد نظر من هست.

6)دوستان سوال طرح میکنن و مشخص نیست که براشون راه گشا بوده یا خیر و اصلا پاسخ دهندگان متوجه بازخور جوابشون نمیشن چون برای یادگیری پاسخ دهندگان نتیجه مهم هست تا اگر اشتباهی وجود داره نسبت به اصلاح سازی نظراتشون اقدام کنن لذا پیشنهادهای زیر رو اعلام میکنم:

الف)مشخص شدن لایک فقط پرسش کننده برای پاسخ دهندگان ضمن اینکه در لایک کردن برای هر تعداد پاسخ دهنده ازاد باشه برعکس سوالات اورژانسی که فقط یکی رو انتخاب میکنه.

ب)در صورت عدم رضایت از پاسخ باکسی ایجاد تا دلیل عدم رضایت از پاسخ در اون درج بشه تا پاسخ دهنده متوجه بشه.

ج)ایجاد باکس یا دکمه ای برای سوالات برای مطرح کننده سوال پس از گرفتن جواب که سوال بسته شود و پس از ان سوال و پاسخ ها قابلیت رویت داشته باشن ولی قابلیت طرح پاسخ جدید نباشه.

د)هر کاربری که سوال مطرح میکنه قابلیت حداقل 3 سوال باز داشته باشه پس از بستن سوالات باز قدیمی مجدد سوال جدید رو مطرح کنه.

ه)الارمی برای مشخص کردن سوالات بسته نشده برای سوال کننده.

7)ایجاد سوال چالشی توسط مدیریت یا بصورت مکتوب یا بصورت تصویری بصورت هفتگی یا 15 روزه یا ماهی یک بار با مشخص کردن تایمی برای پاسخ گویی و بستن سوال در تایم مقرر و بررسی پاسخ ها و دادن امتیاز به بهترین پاسخ که موجب ایجاد تلاش بین کاربران و رفتن سمت مطالعه و فراگیری بیشتر.

8)سوالات مطرح شده دارای شماره بندی باشن که قابلیت ادرس دادن و ارجاع دوستان به اون سوالات باشه.

9)جدا شدن محل سوالات اورژانسی و معمولی و در صورت راه اندازی سوالات چالشی از هم ضمن اینکه همین الان سوال شما که اورژانسی هست لابلای پیامهای دیگه گم شده.

فعلا این موارد به نظرم رسید امیدوارم کار کوچکی تونسته باشم انجام بدم .در ضمن موارد دیگه ای هم به نظرم رسید در زیر همین مطالب ویرایش و اضافه خواهم کرد و در پایان شما عریزان رو به خداوند متعال میسپارم. خدانگهدارتون

لایک 4

برای لایک کردن لاگین شوید.

2 روز پیش مهدی قادری 11413 امتیاز

امکان اپلود فیلم هم خوبه

لایک 1

برای لایک کردن لاگین شوید.

2 روز پیش عادل 18 امتیاز

سلام دوست عزیز.

اگر توی سایت بتونید بخشی رو برای چت کردن اعضا  و نشون دادن ذوق خودشون که چه کار هایی میکنند در طول روز برای مرغ عشق عالی میشه.

یا در غیر این صورت یک گروه تلگرامی که با استفاده از ربات کنترل بشه به طوری که هر کاربر بتونه تعداد مشخصی پیام در طول روز بذاره برای مثال ۱ پیام یا حداکثر ۵ پیام.

تشکر

لایک 1

برای لایک کردن لاگین شوید.

1 روز پیش رضا جلالی 28391 امتیاز

سلام مجدد جناب خدادوست یکی از وعده های پردونه انجام مسابقات زیباترین مرغ عشق بود میتونید در ورژن جدید بین اعضای انجمن این مسابقه رو شروع کنید تا مرور زمان گسترش پیدا کنه بسیاری از مسابقات مرغ عشق در انگلستان ابتدا محلی بوده و بر اثر مرور زمان تقویت و جهانی شده .لذا شروع این کار در این سایت و انجمن با پیگیری جنابعالی و سایر همکارانتان در اینده نزدیک به بزرگترین جشنواره مرغ عشق زیبای من تبدیل بشه موفق باشید

لایک 1

برای لایک کردن لاگین شوید.

20 ساعت قبل احسان 72 امتیاز

سلام اگر امکان داره ی ابشنی باشه دوستان انجمن صفحه شخصی داشته باشن و تجربیاتشون رو در ان صفحه یاداشت کنند.و دیگر اعضا هم صفحه های هم دیگه رو دنبال کنن...

لایک 0

برای لایک کردن لاگین شوید.

دانلود کتاب و کتابچه های ارزشمند سایت پردونه