Loading

لیست دسته ها

6 روز پیش رضا جلالی 127080 امتیاز
انواع مرغ عشق (۳)

سلام به همه دوستان در قسمت سوم معرفی مرغ عشق ها به ۷)مرغ عشق چشم قرمز البینو و ....  ۸)مرغ عشق فالو  و ۹) مرغ عشق پروانه ای و کاکلی می پردازیم.

6 روز پیش رضا جلالی 127080 امتیاز
انواع مرغ عشق (۳)

7)مرغ عشق البینو و لوتینو و جدیدا یک مورد دیگه هم دیدم که در بعضی از سایت ها بهش کرمینو میگن که من یکیشو دارم ولی نمیدونم جدا از البینو هست یا با البینو طبقه بندی میشه و اینجا چون نمی خواهیم کار دانشگاهی کنیم اونو توی یک دسته مجزا دسته بندی میکنیم .

این گونه مرغ عشق دارای چشم های قرمز بوده و به رنگ سفید البینو و زرد لوتینو و کرم کرمینو دیده می شود و دلیل قرمزی چشم هم جهش ژنتیکی و بیماری ژنتیکی هست و مشابه زال ها در انسان می باشد .که داری رنگهای خالص بوده و خالص سفید و زرد و کرم هستن .

6 روز پیش رضا جلالی 127080 امتیاز
انواع مرغ عشق (۳)

 8) مرغ عشق فالو چشم ها اون همانند لوتینو و ..... قرمز هستولی نباید با لوتینو و .... اشتباه گرفته بشه و بطور طبیعی رنگ چشم ها قرمز هست و تشخیص ان از لوتینو و .... خال های روی بال و بدن هست که در فالوها وجود داره ولی در لوتینو وجود نداره.

6 روز پیش رضا جلالی 127080 امتیاز
انواع مرغ عشق (۳)

9)مرغ عشق پروانه ای و کاکلی: معمولا این 2تا رو مجزا بررسی میکنن ولی ما اینجا با هم بررسی میکنیم . کاکلی بروی سرش دارای کاکل هست و پروانه ای برئی کمر و بالها پرها بصورت پیچ و فر درامده و به تعداد فرها انها رو یک گل یا دو گل میگن و دلیل ایجاد ان جهش ژنتیکی هست البته گفته میشه این جهش پرنده رو زیباتر ولی از طول عمرش کاسته و کم کرده و این نوع مرغ عشق در گورخری و البینو و لوتینو و اوپالین و رنگین کمانی هم دیده میشه.

5 روز پیش علی مهبادی 8657 امتیاز

متن پاسخ ... خیلی ممنون