آموزش کسب و کارهای اینترنتی شرکت پیشرونده مشخصات نژاد کبوتر میگسار یا تیپلر + عکس های باکیفیت

مشخصات نژاد کبوتر میگسار یا تیپلر + عکس های باکیفیت ...

مشخصات نژاد کبوتر میگسار یا تیپلر + عکس های باکیفیت

اگر در مورد پرنده خود سوالی دارید کلیک کنید و سوال بپرسید!

باسلام خدمت کاربران محترم پردونه؛ می خواهیم در مورد مشخصات نژاد کبوتر میگسار یا تیپلر صحبت کنیم. همیشه نژاد های پرشی و استقامتی علاقه مندان زیادی را به خودشان جذب می کنند زیرا جذابیتی که این پرندگان زیبا به انسان نشان می دهند غیرقابل توصیف است. تیپلر یا میگسار یک اعجوبه است! این کبوتر می تواند تقریبا یک شبانه روز در آسمان بدون توقف پرواز کند! حیرت آور است. کبوتر تیپلر یا میگسار بال های قدرتمندی دارد و در انگلستان به شدت دوست داشتنی است البته که در همه جا دوست داشتنی است اما در انگلستان می توان گفت بیشتر! تیپلر اصالتا یک کبوتر پاکستانی است اما آن چنان دلبری کرده است که کم کم فرامرزی شد.

بهترین رکورد ثبت شده از مدت پرواز کبوتر تیپلر یا میگسار

آقای جک بودِن (Jack Boden) توانست کبوتر تیپلر خود را به مدت ۲۰ ساعت و ۴۰ دقیقه در آسمان نگهدارد. آقای جک بودن در شهر هدسفورث (Handsworth) زندگی می کرد. این شهر در کشور انگلستان قرار دارد. اجازه بدید نقشه این شهر را نشانتان دهم تا زحمات این شخص که به خوبی توانست استعداد کبوتر خود را شکوفا کنید بهتر درک شود.

 

 

مقاله در حال تکمیل است. لطفا شکیبا باشید……

 

اگر در مورد پرنده خود سوالی دارید کلیک کنید و سوال بپرسید!
سامان خدادوست

به قلم سامان خدادوست

سامان خدادوست بسیار مرموز است؛ او در تمام گروه های تلگرام حوزه پرورش و آموزش مرغ عشق حضور داشته است. او که از بچگی عاشق مرغ عشق بوده است، با انتشار دانش و تجربه خود و البته اخبار مسابقات اروپا، پردونه را برای پیشرفت در این حوزه یاری می نماید.

مشاهده صفحه ایشان


ثابت کنید که ربات نیستید، بعد دکمه ارسال را بزنید...