×

هشدار

×

درخواست کمک اورژانسی دارم!

با فعال سازی این گزینه سوال شما علاوه بر دریافت نشان اورژانسی، در صفحات اصلی پردونه نمایش داده خواهد شد. همزمان سوال شما به پاسخ دهنده های ممتاز و کارشناسان مختلف نیز پیامک می شود. هزینه فعال سازی این گزینه 20/000 تومان می باشد. فقط سوالاتی تایید خواهند شد که واقعا جنبه اورژانسی و حیاتی داشته باشند. در غیر اینصورت نشان اورژانسی غیرفعال شده و هزینه به کیف پول شما بازگردانده می شود. اگر کیف پول شما مبلغ کافی نداشته باشد، می توانید با پرداخت مستقیم بانکی پرداخت نمایید.

 

پرداخت با کیف پول پرداخت مستقیم با درگاه بانکی
×
×
×
×
×

هشدار

×
×

هشدار

چرا عضویت ویژه؟

مزایای عضویت ویژه چیست؟

 

1- اعضای ویژه می توانند عکس در سوال خود آپلود کنند اما اعضای عادی نمی توانند.

2- اعضای ویژه می توانند جستجوی هوشمند نامحدود داشته باشند اما اعضای عادی در جستجو هوشمند محدودیت دارند.

3- سوالات و پاسخ های اعضای ویژه سریع تر تایید می شوند.

4- برای کاربران ویژه، تبلیغات اذیت کننده نمایش داده نمی شود و برای آن ها انجمن خلوت تر و سریع تر خواهد بود.

5- کاربران عادی نمی توانند در ویرایش پاسخ ها عکس ها را ویرایش کنند اما کاربران ویژه می توانند.

 

کاربر گرامی، ما برای تامین هزینه های نگهداری از داده ها، پهنای باند، سرور،  مدیریت و نظارت و نیروهای انسانی و متخصص،  توسعه نرم افزار و پشتیبانی، ارتباطات و هزینه های متعدد دیگر به فروش حق عضویت نیازمندیم.

 

 

برای خرید عضویت ویژه روی گزینه بالای صفحه قسمت "خرید ویژه" کلیک کنید یا به پنل کاربری خود رفته و روی گزینه خرید اشتراک ویژه کلیک کنید.

همچنین اگر به هر دلیل قادر به پرداخت آنلاین نمی باشید کافی است مبلغ اشتراک یا مبلغ خدمات مورد نظر خود را به شماره کارت زیر واریز کرده و تصویر رسید آن را از طریق پنل کاربری به پشتیبانی انجمن ارسال نمایید. پشتیبان پس از بررسی صحت فیش واریزی، نسبت به اعمال اشتراک یا خدمات برای شما اقدام خواهد کرد.

6037-9973-7863-4043 

به نام آقای سیدمحمدمهدی موسوی نزد بانک ملی

 

 

سایت پردونه

داناود