بهترین نژاد قناری مناسب برای آواز خواندن

بهترین نژاد قناری مناسب برای آواز خواندن

معمولا تمام قناری های نر آواز می خوانند اما در این میان ۵ گونه از قناری ها هستند که معمولا استعداد موسیقایی بالایی دارند و می توانند ردیف های آوایی متفاوتی را در کنار یکدیگر بچینند و در نهایت خروجی بسیار دلنشینی به ارمغان آورند. اگر می خواهید قناری آوازخوان تهیه کنید، توصیه من این ۵ نژاد است. البته تمام قناری های نر همان گونه که گفته شد می توانند آواز بخوانند. اما اگر به فکر داشتن یک قناری خواننده و حرفه ای هستید به دنبال خرید یکی از نژاد های زیر باشید تا علاوه بر شنیدن آواز دلنشین آن ها بتوانید کارهای نوآورانه انجام دهید. منظور من از کارهای نوآورانه ارتقاء کیفیت صدا و لحن قناری از طریق آموزش و تمرین بیشتر است. هرچه قناری خود را در امر خوانندگی متمایز تر کنید، ارزش مادی و معنوی قناری نیز افزایش می یابد. بنابراین اگر به دنبال یک قناری آواز خوان خوب و حرفه ای هستید به این نژاد های قناری فکر کنید:

۱- نژاد قناری تیمبرادو اسپانیایی

۲- نژاد قناری روسی

۳- نژاد قناری رولر ژرمن

۴- قناری واتر اسلاگر

۵- نژاد قناری امریکایی

البته با تلاش پرورش دهندگان خوب قناری ایرانی این نژاد را هم اضافه می کنیم:

۶- نژاد قناری محبوب و جالب رسمی بلند ایرانی

 

 

شاد و سربلند باشید.

قناریتان همیشه سالم و بخون.

می خواهید بهترین پرنده خانگی را داشته باشید؟ همین حالا این آموزش ها را بخوانید (کلیک کنید)
پردونه راهنما

هشتگ ها :

سامان خدادوست

سامان خدادوست یک شعار دارد: زندگی کن و به طبیعت و حیوانات عشق بورز... من عاشق پرنده ها هستم. پرنده مورد علاقه من مرغ عشق و بعد ملنگو است. به پرنده های خودتون مهربانی کنید و کاری کنید احساس شادی کنند.
  1. قناریهای رسمی بلند، نژادهای مناسبی برای آموزش ردیف های آوازی نبوده و نیستند؛ زیرا صدایی خشن و ناموزن دارند و از تنوع آوازی خوبی برخوردار نیستند. اصولا قناریهای نژاد اوپال که جثه ای متوسط دارند، برای آموزش ردیف های آوازی متنوع و مسجع، بسیار بهترند و البته بهترین ردیف آوازی قناریهای های ایرانی که تقریبا سرآمد تمامی ردیف های آوازی قناریهای جهان، به لحاظ زیبا شناختی است. آواز قناری موقوم ( موقوم به معنای خواندن در ردیف و دستگاه و پرده و مقام ) که متاسفانه امروزه به دلیل صنعتی شدن پرورش قناری، منسوخ شده است و شاید به تعداد انگشتان دست بتوان آنها را در نزد اساتید قدیمی و کهنسال یافت.

  2. دوست عزیز در ایران فایف جیبر جیبوس لیزارد رازا کرست نورویچ گلستر ترک هست و دیگر نژاد هارو نمیتونی پیدا کنی از این بالای ها خواستی خبر بده

  3. خیلی خوب بود ففط اینکه این نژادها بسیار کم هستن و بعضی از نژادها هم اصلا گیر نمیان من از نژاد تیمبرادو خیلی خوشم اومد اما خیلی جاهارو گشتم و پیدا نکردم میتونین جایی یا سایتی رو معرفی کنین که این نوع نژادو داشته باشن و بتونم بخرم.
    ممنون از سایت خوب

  4. مهدی دربندی

    باسلام ، خدمت استاد خدادوست. هدف از نوشتار آشنایی با نژاد های برتر به عزیزان ، معرفی و شناختن بوده ، که ضمن تشکر فراوان ، کاشکی پاورقی مقاله عکس نژادها را ضمیمه می‌کردید

  5. بسیار عالی بود من رولر رو دوست دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --