سلام می خواستم بدونم که لانه ی مرغ عشق را در کجای قفس باید نصب کرد که هم مرغ عشق خوشش بیاید وهم آسیبی به تخم ها وجوجه ها نرسد.

مجید شیرازی

سلام

 می خواستم بدونم که لانه ی مرغ عشق را در کجای قفس باید نصب کرد که هم مرغ عشق خوشش بیاید وهم آسیبی به تخم ها وجوجه ها نرسد.

 

سعید_ر :

سلام علیکم

بهترین مکان برای نصب لانه ، قسمت میانی قفسه ؛ اصولا قفسهایی معمولی با اندازه متوسط که در بازار رواج داره دارای ۲ یا ۳ میله افقی هستن که در هر دو نوع قفس میله دوم در وسط قرار می گیره ( فی الواقع نوع سه تایی یک میله اضافی برای استحکام بیشتر در بالا و نزدیک سقف داره) . اصولا لانه تخم را روی میله دوم نصب می کنن.طوری که نر بتواند روی لانه بنشیند.

 

مکان نصب لانه مرغ عشق
مکان نصب لانه مرغ عشق

پاینده باشید

پردونه راهنما تبلیغات پردونه دوره پرورش پرندگان زینتی با مدرک

سامان خدادوست

سامان خدادوست
سامان خدادوست یک شعار دارد: زندگی کن و به طبیعت و حیوانات عشق بورز... من عاشق پرنده ها هستم. پرنده مورد علاقه من مرغ عشق و بعد ملنگو است. به پرنده های خودتون مهربانی کنید و کاری کنید احساس شادی کنند.
  1. سلام مرغ عشق من ۳تا تخم گذاشت توی قفس چون لانه نداشتن برایش لانه گرفتیم مرغ ماده اصلا طرف لانه نمیرود مرغ نر همش لانه را خراب میکند چکار باید بکنم که مرغ ماده به لانه برود الان ۳روزی میگذره که دیگه تخم نگذاشته چکار باید کرد آیا دیگه تخم میزاره

  2. لانه مرغ عشق انگلیسی باید بیرون قفس باشه جه جوری نصبش کنم لطفا راهنمایی میکنید ممنون

    • سلام. برای این کار باید چند تا از میله های قفس که مقابل در لانه قرار میگیره را با سیم چین ببرید و لانه را از بیرون به قفس ببندید. سقف لانه را محکم کنید تا پرنده فرار نکنه

  3. اگه لانه رو وسط بزاریم جوجه ها زمین نمیخورن.؟

  4. سلام باتشکر از سایت خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثابت کنید که ربات نیستید، بعد دکمه ارسال را بزنید...