عمر فنچ در خانه عمر فنچ در طبیعت عمر فنچ در اسارت عمر فنچ در قفس عمر فنچ به عنوان پرنده خانگی پیرترین فنچ چندساله است فنچ در چه سنی می میرد

عمر فنچ چقدر است؟ عمر فنچ در خانه و طبیعت + پیرترین فنچ

عمر فنچ به شاخص های مختلفی بستگی دارد. فنچ ها در طبیعت عمر کمتری نسبت به خانه دارند. در واقع عمر فنچ ها در طبیعت خیلی کمتر از عمر فنچ ها در خانه هستند. عمر فنچ های خانگی به دلیل توجه بیشتر و حفاظت از آن ها در برابر شکار بیشتر است. با ما همراه باشید تا عمر فنچ ها را با هم بررسی کنیم. همچنین عمر فنچ پیر نیز در این پست ذکر شده است.

عمر فنچ در طبیعت وحشی چقدر است؟

عمر فنچ ها در طبیعت در شرایط خوب و بدون شکار شدن اگر باشند بین ۲ الی ۵ سال می باشد. در واقع عمر فنچ ها در طبیعت به دو فاکتور شکار نشدن و تغذیه بستگی دارد.

عمر فنچ ها در خانه چقدر است؟ عمر فنچ در قفس یا خانه

عمر فنچ در خانه بسیار بیشتر از عمر فنچ در طبیعت است. اگر در خانه به فنچ ها توجه خوبی شود می توانند بین ۵ الی ۹ سال عمر کنند. در واقع عمر فنچ در خانه به چند فاکتور مهم نظیر سلامتی، بهداشت، درمان، تغذیه، نگهداری و سایر موارد دیگر مربوط است. عمر فنچ ها در خانه حتی می تواند از ۹ سال فراتر رود.

پیرترین فنچ چند سال دارد؟ بیشترین عمر فنچ چقدر است؟

خوشبختانه عمر فنچ در خانه از ۱۲ سال نیز بیشتر می شود و تا کنون عمر فنچ با سن ۱۴ سال نیز به صورت رسمی گزارش شده است. بنابراین عمر فنچ به ۱۴ سال نیز می تواند برسد.

متوسط عمر فنچ چقدر است؟

در خانه می توان متوسط عمر فنچ را ۸ سال در نظر گرفت. اما این ها همگی نسبی هستند و شما حتی می توانید رکورد عمر فنچ ها را جابجا کنید. مراقب فنچ های خود باشید تا بتوانند بیشتر عمر کنند. فنچ ها با اینکه بسیار حساس هستند اما عمر فنچ می تواند عمری خیلی بیشتر داشته باشد.

منابع: ویکی پدیا و یک منبع دیگر

پردونه راهنما تبلیغات پردونه دوره پرورش پرندگان زینتی با مدرک

سامان خدادوست

سامان خدادوست
سامان خدادوست یک شعار دارد: زندگی کن و به طبیعت و حیوانات عشق بورز... من عاشق پرنده ها هستم. پرنده مورد علاقه من مرغ عشق و بعد ملنگو است. به پرنده های خودتون مهربانی کنید و کاری کنید احساس شادی کنند.
  1. فنچایی که من دارم نره بیشتر جیغ میزنه ولی مادهه لوسه با خواهش و تمنا غذا رو از دست هرکی میبینه میگیره جوجه هاشون هم بعد یک ماه دیگه بهشون غذا نمیدن میمیرن نمیدونم چکار کنم جوجه هاشون نمیرن

  2. جالبه… بعد اگه عمرشون زیاد باشه بازم میتونن جفتگیری کنن یا نه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثابت کنید که ربات نیستید، بعد دکمه ارسال را بزنید...