×
هشدار
×
ایجاد درخواست راهنمایی
×

درخواست کمک اورژانسی دارم!

با فعال سازی این گزینه سوال شما علاوه بر دریافت نشان اورژانسی، در صفحات اصلی پردونه راهنما نمایش داده خواهد شد. همزمان سوال شما به پاسخ دهنده های ممتاز و کارشناسان مختلف نیز پیامک می شود. فعال سازی این گزینه فقط برای اعضای ویژه امکان پذیر است!.

 

پرداخت مستقیم با درگاه بانکی
×
×
×
×
×
×
×
هشدار
×
هشدار
×
×
هشدار
×
هشدار

 اتاق عروس هلندی

شماره: 136255

علل بد اخلاقی عروس هلندی و راه حل های آن

با سلام خدمت دوستان عزیز

گاهی عروس های هلندی دچار بد اخلاقی و پرخاشگری و بیرون امدن از حالت دستی میشن و حتی دیگه حرف هم نمیزنن.

این حالت رو جزوه بیماری شمرده نمیشه و میشه گفت یک حالت ذاتی هست که با قرار گرفتن تو شرایط خاص یا محیطی از خودشون بروز میدن.

تقریبا یک سوم عروسها این حالات رو پیدا میکنند که میتونه از دوران جوجگی بوجود بیاد که کمتر با انسان ها رابطه و برخورد داشتند و با بیشتر شدن سنشون این حالات نمایان میشه .

تو این شرایط عروسها چه ماده و چه نر نسبت به همسن های خودشون به شدت با حالت تهاجمی رفتار میکنن و احتمال جفت شدن اونها حدود ده درصد میشه .

در ضمن در برخورد با انسان از حالت دستی خارج میشن و حالت تهاجمی پیدا میکنند و با جیغ های ممتد و گاز گرفتن سعی در دفاع از خودشون یا جفتشون یا تخم هاشون دارند .

بعضی از عروسها هم با دارا شدن جفتی یا جنس مخالف این رفتارو از خودشن بروز میدن .راه حل برای رفع این مشکل:برای درمان این عارضه پرنده رو بطور کامل از جفت یا پرنده های دیگه جدا کنید و بصورت انفرادی دور از اونها قرار بدید .

طوری که تا چند هفته تا یکماه حتی صدای اونها رو هم نشنوه و باهوشون برخوردی نداشته باشه .

در این مدت فقط خودتون باهاش در ارتباط باشید و بهش اب و غذا بدید تا کم کم اروم بشه و رفتارش انعطاف پذیر بشه .

اکثرا این مورد بیشتر برای پرنده های ماده پیش میاد ، در این صورت به هیچ عنوان تو این زمان لونه براش نزارید،تا به حالت اولیه برنگشته، چون بعد این حالت به شدت و بی رویه شروع به تخم گذاری میکند و همین باعث ضعف و عصبی شدن بیشتر و تشدید این حالات میشه .

بعد از بهبودی پرنده رو تو قفس شخصی خودش به مدت دو تا چند هفته نزدیک بقیه قرار بدید تا کاملا بحالت عادی برگرده و بعد اونو وارد جمع عروس های دیگه بکنید .با تشکر از توجه و همراهی شما دوستان عزیز و سایت پردونه

شماره: 519640

ممنون عالی بود

گزارش تخلف
شماره: 271197

Ok

گزارش تخلف
شماره: 551595

ممنون از راهنماییاتون

گزارش تخلف

کمی منتظر بمانید،در حال بارگذاری ...