×
هشدار
×
ایجاد درخواست راهنمایی
×

درخواست کمک اورژانسی دارم!

با فعال سازی این گزینه سوال شما علاوه بر دریافت نشان اورژانسی، در صفحات اصلی پردونه راهنما نمایش داده خواهد شد. همزمان سوال شما به پاسخ دهنده های ممتاز و کارشناسان مختلف نیز پیامک می شود. فعال سازی این گزینه فقط برای اعضای ویژه امکان پذیر است!.

 

پرداخت مستقیم با درگاه بانکی
×
×
×
×
×
×
×
هشدار
×
هشدار
×
×
هشدار
×
هشدار

 اتاق مرغ عشق

شماره: 937345

نگه داري مرغ عشق در انباري

سلام

داخل خونمون يه انباري داريم فقط اصلا پنجره نداره كه نور از بيرون بياد، ميتونم اونجا مرغ عشق نگه دارم مثلا لامپ هاي اس ام دي بزنم با اون روشن بزارم مكان رو ؟

و اينكه دچار نرمي استخان نشه ؟ بخاطر نبود نور طبيعي؟؟؟

پاسخ
شماره: 387978

اگر راه هوا وجود دارد اشکال نداره فقط اگر تنها باشد افسرده میشود وباید کاملارپاکیزه باشد حشراتی مانند سوسک شته و.....نباشد تاکید می کنم نباشد

گزارش تخلف
شماره: 388016

با سلام خدمت شما دوست گرامی
بله میشه نگهداری کرد ولی باید دما پایین نباشه یا خیلی گرم نباشه معمولا بین 26 تا ۳۲ درجه ثابت باشه ولی این نکته هم بگم که به هیچ وجه اون محل رطوبت نداشته باشه چون بعد ها مشکلات تنفسی رو در پیش داره
بله از لامپ هم میشه استفاده کرد در بیشتر سالن های تکثیر هم از لامپ استفاده میشه
امیدوارم لایق رای بهترین پاسخ باشم

گزارش تخلف
شماره: 888053

با سلام خدمت دوست عزیز

خدمتون عرض کنم که بنده متخصص نیستم اما فکر کنم قابل انجام باشه ، البته اگر تمام اصول رو رعایت کنید و برای ایده آل کردن محیط و شبیه سازی هزینه لازم رو بکنید .
مثلا برای تهویه هوای مطبوع و میزان نوردهی و نحوه کنترل تمام این فرآیند ها باید هزینه بشه و بهتره قبل هرکاری میزان هزینه هارو محاسبه کنید ببینید اگر به صرفه هست براتون اینکارو انجام بدید .

البته محیطی که میگید موارد مثبتی هم داره مثلا :
1-کاملا ساکته.
2-به هیچ عنوان رفت و آمد نداره.
3-امکان آزاد کردن پرنده در اطاق وجود داره .
4-می تونید هرچند تا پرنده که میخوام اونجا نگهداری کنید نسبت به محیط های کوچیک .

با تمام این اوصاف اگر بازم روی انجام اینکار اصرار داریدخدمتون عرض کردم باید اصول اصلی پرورش رو رعایت و محیط رو درست شبیه سازی کنید، این کار ممکنه و احتمال هم داره خیلی هم عالی بشه.
طبق اطلاعاتی که بدست اوردم،اگر شما بدونید که چطور از ترکیب لامپ های فلوروسنت و یو وی با وات پایین استفاده کنید و یک plc که کنترل میزان روشنایی و خاموشی و کم سو و پرسو شده چراغ ها رو برای ایجاد شب و روز مصنوعی ایجاد کنید احتمال شبیه سازی محیط امکان پذیره . اما بهتره قبل هرکاری یه سری به سالن های پرورشی مرغ عشق بزنید چیز های زیادی دستگیرتون میشه.
اما بهتون توصیه میکنم قبل از استارت هرکاری و هزینه سنگین، یک یا چندجفت مرغ عشق ،که میتونه از نژادهای مختلف برای تست باشه رو به مدت یک یا چند ماه در این مکان بصورت امتحانی نگهداری کنید و با شرایط ازمون و خطا و هزینه محدود شبیه سازی برای همون یک یا چند قفس ببینید این کار شدنی و امکان پذیر هست یا نه،بعد یا خودتون یا با پیدا کردن سرمایه گذار استارت کارتون رو با خیال راحت برنید .

با تشکر از همراهی شما دوستان، اگر پاسخ مورد قبولتون بود سپاسگزار میشم با نظراتتون مارو به بهتر شدن یاری و با انتخاب گزینه بهترین پاسخ مارو دلگرمتر کنید .

با سپاس فراوان از پردونه و دوستان عزیز

 نگه داري مرغ عشق در انباري
گزارش تخلف

برای دادن پاسخ می بایست عضو انجمن باشید

کمی منتظر بمانید،در حال بارگذاری ...