مشخصات نژاد کبوتر میگسار یا تیپلر + عکس های باکیفیت

باسلام خدمت کاربران محترم پردونه؛ می خواهیم در مورد مشخصات نژاد کبوتر میگسار یا تیپلر صحبت کنیم. همیشه نژاد های پرشی و استقامتی علاقه مندان زیادی را به خودشان جذب می کنند زیرا جذابیتی که این پرندگان زیبا به انسان نشان می دهند غیرقابل توصیف است. تیپلر یا میگسار یک اعجوبه است! این کبوتر می تواند تقریبا یک شبانه روز در آسمان بدون توقف پرواز کند! حیرت آور است. کبوتر تیپلر یا میگسار بال های قدرتمندی دارد و در انگلستان به شدت دوست داشتنی است البته که در همه جا دوست داشتنی است اما در انگلستان می توان گفت بیشتر! تیپلر اصالتا یک کبوتر پاکستانی است اما آن چنان دلبری کرده است که کم کم فرامرزی شد.

بهترین رکورد ثبت شده از مدت پرواز کبوتر تیپلر یا میگسار

آقای جک بودِن (Jack Boden) توانست کبوتر تیپلر خود را به مدت ۲۰ ساعت و ۴۰ دقیقه در آسمان نگهدارد. آقای جک بودن در شهر هدسفورث (Handsworth) زندگی می کرد. این شهر در کشور انگلستان قرار دارد. اجازه بدید نقشه این شهر را نشانتان دهم تا زحمات این شخص که به خوبی توانست استعداد کبوتر خود را شکوفا کنید بهتر درک شود.

 

 

مقاله در حال تکمیل است. لطفا شکیبا باشید……

 

سامان خدادوست

سامان خدادوست
سامان خدادوست یک شعار دارد: زندگی کن و به طبیعت و حیوانات عشق بورز... من عاشق پرنده ها هستم. پرنده مورد علاقه من مرغ عشق و بعد ملنگو است. به پرنده های خودتون مهربانی کنید و کاری کنید احساس شادی کنند.
  1. سلام خدمت وبلاک نویس عزیز
    درود بابت مطالب زیبا
    کوچک شما تونستم با استقامت پلاکی بلژیکی و پرش ارتقای تهرانی نسلی از جوجه ها که با ۲ جفت یک ماده پلاکی نر پاکستانی. ماده پلاکی نر پرشی تهرانی.
    جوجه نر پلاکی پاکستانی… جوجه ماده پلاکی تهرانی از خون مادری شریک اما نر ها متفاوت جوجه های با استقامت در پرش ارتفا و هم سرعت در حرکت بدست بیاورم در حال حاضر نژاد بدست امده عالی تر از پدر مادرشان حرکت میکنن البته این استارت کار است تا چند ماه آینده که بتوانم جوجه ها را ترکیب و درجه بندی کنم خدمت عزیزان ارئه کنم 🌹🙏❤️ با آرزوی توفیق الهی برای تک تک عزیزان حیوان دوست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثابت کنید که ربات نیستید، بعد دکمه ارسال را بزنید...