عمر قناری طول عمر قناری سن قناری زندگی قناری عمر قناری در خانه عمر قناری در طبیعت پیرترین قناری دنیا قناری چند سال عمر می کند قناری میمیرد...

عمر قناری چقدر است؟ پیرترین قناری چند سال دارد؟

بسیاری از ما هنگام خرید قناری تمایل داریم بدانیم عمر این قناری چقدر است و چگونه می توانیم از عمر طولانی پرنده خود بهره مند شویم. در این پست به صورت کوتاه عمر قناری را باهم بررسی می کنیم تا بتوانیم با داشتن دیدگاه درست پیرامون عمر قناری بهتر تصمیم بگیریم که آیا قناری عمر طولانی دارد و برای نگهداری در خانه مناسب است یا بهتر است سراغ پرنده دیگر با عمر طولانی تری برویم. باید بدانیم عمر قناری به عوامل مختلف بستگی دارد.

عمر قناری در خانه چقدر است؟

به صورت کلی عمر قناری در خانه بین ۹ الی ۱۰ سال می باشد و به شرطی که دچار بیماری نشود و بتوانیم از آن مراقبت کنید.

عمر قناری در طبیعت وحشی چقدر است؟

در طبیعت وحشی عمر قناری ۱۵ سال می باشد و اگر توسط شکارچیان کشته نشود حتی بیشتز از ۱۵ سال نیز عمر می کند.

پیرترین قناری چند سال عمر کرده است؟

با توجه به تحقیقات احتمالا قناری های وحشی که توانسته اند بیشترین سازگاری را کسب کنند و از دست شکارچیان در امان مانده اند و در شرایط خوبی به سر برده اند بین ۱۵ الی ۲۰ سال نیز عمر کرده اند.

سخن پایانی درباره عمر قناری

در حال حاضر می توانیم ۱۱ سال عمر قناری را به عنوان ایده آل ترین عمر قناری در نظر بگیرم. اما همیشه استثناء هایی نیز وجود دارد. لطفا اگر شواهدی در این خصوص سراغ دارید در کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.

منابع: ویکی پدیا و یک منبع دیگر

پردونه راهنما تبلیغات پردونه دوره پرورش پرندگان زینتی با مدرک

سامان خدادوست

سامان خدادوست
سامان خدادوست یک شعار دارد: زندگی کن و به طبیعت و حیوانات عشق بورز... من عاشق پرنده ها هستم. پرنده مورد علاقه من مرغ عشق و بعد ملنگو است. به پرنده های خودتون مهربانی کنید و کاری کنید احساس شادی کنند.
  1. من یه قناری دارم ۲۱ساله دارمش.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثابت کنید که ربات نیستید، بعد دکمه ارسال را بزنید...